POMOŻECIE???
Obywatele gracze! Gazeta, którą właśnie ściskacie w swoich spragnionych dotyku porządnej lektury łapkach...ups!... he, he, zapomniałem że to zin! Cofnij. Zin którego strony właśnie widzicie na ekranie swoich wypasionych monitorów jest dzieckiem powstałym z tęsknoty za najbardziej czerwoną gazetą pod sztucznie wygenerowanym słoneczkiem. Jak pewnie zauważyliście podczas tworzenia zina wzorowaliśmy się troszkę na SS'ie, ale w żadnym wypadku nie ma to być jego podróbka czy kontynuacja, nawet najbardziej nie oficjalna. Jest to nowy twór, który ma posiadać swój klimat, luz i prezentować wysoki poziom merytoryczny. Wiem, że to trudne zadanie ale spróbujemy mu sprostać. Mam nadzieję, że się na nas nie zawiedziecie i że będziecie nam pomagać w jego tworzeniu. Dlatego czekam na Wasze propozycje odnośnie nowych działów, które chcielibyście ujrzeć w zine (pamiętajcie, miejsce nas nie ogranicza!!!!), na listy elektroniczne wypełnione materiałami do Super Superów, oraz tekstami do Głosu ludu. Także każdy, kto będzie chciał z nami współpracować będzie mile widziany (pilnie potrzebni kolesie od korekty!) W tym zinie wazeliniarstwo będzie tępione a każde słowa konstruktywnej krytyki będą witane z otwartymi ramionami (tylko nie przesadzajcie :)) To dopiero pierwszy numer, więc wiele rzeczy jest jeszcze niedopracowanych, no ale jak to mówią nie od razu PeCeta skonstruowano! (tyle o gazecie)
Chcieliście żebym przedstawił Wam przyczyny upadku SS'a i wyjaśnił parę niejasności związanych z jego działalnością. Sorry guys! Nie mogę tego zrobić. Po pierwsze primo ze względu na szacunek jakim ich darzę. Po drugie primo dlatego że twórców i redaktorów nie znałem osobiście i nie wiem czy to czego się dowiedziałem o nich i o SS'ie jest 100% prawdą.
Po trzecie i ostatnie primo, jak mawia mój znajomy, nie zaczynaj nowego dzieła od opluwania innych. Nie do mnie należy ich ocena. Zapomnijcie o tym. (koniec spraw zaległych)
Chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim osobą które zareagowały na mój apel odnośnie naboru kadry do zina. Także chciałbym podziękować wszystkim byłym redaktorom SS, którzy po jego upadku zostali z nami. W szczególności te podziękowania należą się Pooh'owi, Hunterowi, Qki'emu, Zaq'owi, Nasteq'owi, Szychangowi, a także Konsolitemu i Fantazyooshowi, którzy zresztą zostali członkami redakcji.
Jak to napisał kiedyś nasz dobry znajomy :), koniec pieprzenia. Zapnijcie pasy i patrzcie jak miód będzie wam kapał z ekranu! Pośród recenzji znajdziecie tekst poświęcony długo wyczekiwanej trzeciej części kultowego już RTS-a , którym jest WARCRAFT 3: REIGN OF CHAOS! Na naszych łamach dostał on ocenę 9,5/10 co mówi samo za siebie! Następne recki takich hitów jak: GRAND THEFT AUTO 3 (już to widzę, ocena wywoła burzę!), HEROES OF MIGHT AND MAGIC 4, COMMAND & CONQUER RENEGADE, czy THE ELDERS SCROLLS III: MORROWIND. W Star Zone LADY FILERIS (jedyna kobieta w redakcji! Brawa dla niej!!!) przedstawi Wam historię Star Treka'a, czyli filmu któremu w kosmosie podskoczyć mogą jedynie Gwiezdne Wojny. W dziale Movie Zone znajdziecie opisy dwóch filmów, Blade'a dwójki i Spider-man'a. W Klubie Konesera Genosha odgrzeje w mikrofalówce nieco ostygły już hit jakim była Kolonizacja (to już prawie 10 lat!) , a Markinson zapozna Was z miłym Barbarzyńcą, głównym bohaterem gierki z '91 roku. AloneMan przedstawi Wam pierwszą część artykułu poświęconego historii komputerowej rozrywki. Jeszcze Wam mało!? Zajrzyjcie do Karczmy pod Gupim Smokiem i poczytajcie o cRPG. Ślinka już Wam cieknie? Nie zatrzymuję Was, zapraszam do lektury.
Pamiętajcie spotykamy się już pod koniec sierpnia (w końcu to wakacje a więc i numer wakacyjny, lipcowo-sierpniowy ;)! Trzymajcie się upalnie i piszcie do nas gigabajty listów!
Drizit